Информация про фланцы

Купити Фланець DN 100 у Києві

Купить фланец стальной в Киеве с доставкой по Украине

Фланці є важливими компонентами, які використовуються в широкому діапазоні механічних або трубопроводних застосувань. Їх важливість полягає в їх здатності допомагати з’єднувати окремі частини та забезпечувати надійне ущільнення. Без належних фланців цілісність вашого обладнання або системи трубопроводів може бути порушена, що призведе до потенційно катастрофічних наслідків.

Переваги покупки фланця DN 100 в Києві

Якщо ви хочете купити фланець DN 100 в Києві, ви потрапили за адресою. У нашому магазині ми пропонуємо широкий вибір промислових фланців, виготовлених за найвищими стандартами. Усі наші фланці стійкі до корозії, що забезпечує постійну роботу в складних умовах.

Характеристики наших фланців

Наші фланці розроблені для довговічності, забезпечуючи чудову стійкість до зношування та розриву. Більше того, наші фланці розроблені для простого встановлення, тому вам не доведеться турбуватися про тривале та затягнуте налаштування. Завдяки нашому вибору високоякісних фланців ви можете бути впевнені, що ваша система трубопроводів буде надійною та захищеною від будь-яких витоків.

Типи промислових фланців

Фланець для труби: класифікація:

Ви можете купити сталеві фланці для труби в Києві.

  • фланець на трубу плоский (приварний);
  • фланець на трубу комірцевий;
  • фланець на трубу глухий;
  • фланець на трубу різьбовий;
  • фланець на трубу вільний.

Плоскі (приварні) фланці фіксуються на кінці труби за допомогою двох зварних швів по колу. Фланець приварний виглядає як диск з отворами для болтів і використовується для герметичного з’єднання робочих елементів із низьким та середнім тиском (в середньому – до 2,5 МПа). Плоский фланець приварний використовується в багатьох магістралях ЖКГ, водопроводах, повітропроводах, газопроводах, резервуарах і трубах, в яких протікає нейтральне або слабко-агресивне робоче середовище, повітря або газ. Приварний фланець вибирають за типовість рішення (універсальність), нескладний монтаж та широкий вибір діаметрів.

Комірцеві фланці, крім самого диска, оснащені спеціальним конусоподібним виступом, який називають коміром (спідницею, шиєю) і застосовують для приварювання встик. Комірцевий фланець найчастіше використовується як складова з’єднувальних частин труб із високим робочим тиском. Також він є актуальним для підведення труби до робочих резервуарів або технічних пристроїв.

Глухі фланці відрізняються цільною конструкцією: у них відсутній центральний отвір. Їхнє завдання – протистояти високим навантаженням у робочій конструкції, які виникають через перепади тиску та потужність робочого потоку. Глухі фланці закривають кінець труби, отвір клапана або резервуара, і не дають робочому середовищу вилитися назовні. При необхідності їх легко зняти, просто відкрутивши кріплення (наприклад, якщо потрібно прочистити засмічення в трубі).

Різьбові фланці монтуються на трубі за допомогою зовнішньої різьби. Ділянка трубопроводу насаджується на фланець без використання зварних швів (за рідкісним винятком для більшої герметичності). Різьбові фланці актуальні для труб та робочих елементів невеликого діаметру (номінальний ДУ рідко перевищує 3,5-4 дюйми), в яких протікає робоче середовище з низьким тиском. Приклад – житлово-комунальне господарство (водопровід, газопровід).

Вільні фланці мають у конструкції кільце, яке встановлюється на краю труби для обмеження руху. Вільний плоский диск використовується разом із заглушкою і може рухатися трубою, спираючись на задню частину патрубка. Вся конструкція вільного фланця фіксується стандартним кріпленням (болтами). Вільні фланці з наконечниками часто використовують на особливо складних для доступу ділянках труби.

Наш виробничий процес

Виробничий процес в основному ділиться на чотири види: кування, лиття, різання і прокатка.

(1) Литий фланець і кований фланець

Литий фланець має точну форму і розміри, невеликий об’єм обробки і невисоку вартість, але має дефекти лиття (пори, тріщини, включення); внутрішня структура лиття погана в обтічному (якщо це ріжуча частина, впорядкування гірше);

Ковані фланці, як правило, мають менший вміст вуглецю, ніж литі фланці і їх нелегко іржавіти. Ковки обтічні, мають більш щільну структуру і мають кращі механічні властивості, ніж литі фланці;

Неправильний процес кування також викличе великі або нерівномірні кристалічні зерна, загартовування тріщин, а також витрати на кухлю вище, ніж литий фланці.

Кухля можуть витримувати більш високі сили підшивки і накидок, ніж виливки.

Перевагою виливків є те, що вони можуть виробляти більш складні форми і менші витрати;

Перевагою викування є те, що внутрішня структура рівномірна, і немає шкідливих дефектів, таких як пори і включення в лиття;

Від виробничого процесу різниця між литим фланець і кований фланець відрізняється. Наприклад, відцентровий фланець – це свого роду литий фланець.

Відцентрові фланці відносяться до методу точного лиття для виробництва фланці. У порівнянні зі звичайним литтям піску, будова цього виду лиття набагато тонкіше і якість значно поліпшується. Він не схильний до таких проблем, як пухка структура, пори і трахома.

Перш за все, нам потрібно зрозуміти, як виробляються відцентрові фланці, метод процесу і вироби відцентрового лиття для виготовлення плоских зварних фланець, які характеризуються тим, що продукт обробляється через наступні етапи процесу:

(1) Помістити обрану сировину сталь в електропеч проміжної частоти для виплавки, щоб температура розплавленої сталі досягала 1600-1700°C;

(2) Розігрійте металеву форму до 800-900°C для підтримки постійної температури;

(3) Почніть центрифугу і вливайте розплавлену сталь на кроці (1) в розігріту металеву форму в крок (2);

(4) Лиття природно охолоджується до 800-900 ° C і зберігається протягом 1-10 хвилин;

(5) Охолодити водою до близької нормальної температури, демотивувати і вийняти лиття.

Розглянемо процес виробництва кованих фланців:

Процес кування, як правило, складається з наступних процедур, а саме вибору високоякісних сталевих заготовок для різання, нагрівання, формування та охолодження після кицювання. Методи процесу кування включають безкоштовне кування, кування штампів і мембранне кування. Під час виробництва вибирайте різні методи кування за якістю квиробів і кількістю виробничих партій.

Безкоштовна кована має низьку продуктивність і велику продуктивність обробки, але інструменти прості і універсальні, тому широко використовуються для підробок одно-шматків і дрібнодискова кованих з більш простими формами. Безкоштовне кувальне обладнання включає в себе повітряний молоток, парово-повітряний молоток і гідравлічний прес і т.д., які відповідно підходять для виробництва малих, середніх і великих кування. Штампування має високу продуктивність, просту роботу, легку реалізацію механізації та автоматизації. Кухінги мають високу точність розмірів, невеликі припуски обробки, а також більш розумний розподіл структури волокна цівки, що може ще більше поліпшити термін служби деталей.

Основний процес безкоштовного кування: Під час вільного кування форма кування поступово кується з заготовки через деякі основні деформаційні процеси. До основних процесів безкоштовного кухля можна віднести засмучення, малювання, штампування, згинання і різання.

1. Засмучення засмучення – це процес підв’їзування вихідної заготовки в сторону сокири для зменшення висоти і збільшення попереного перерізу. Цей процес часто використовується для кування заготовок передач та інших дископодібних кування. Засмучення ділиться на два типи: тотальне засмучення і часткове засмучення.

2. Розтягування – це процес кування, який збільшує довжину заготовки і зменшує поперечний переріз. Зазвичай використовується для виготовлення заготовок для валів, таких як токарні шпиндети і сполучні стрижні.

3. Пробивання процесу кування, при якому через отвори або непроїзні отвори пробивають на заготовку ударом.

4. Згинання процесу кування, в якому заготовка загинається в певний кут або форму.

5. Скручування процесу кування, в якому одна частина заготовки обертається під певним кутом по відношенню до іншої частини.

6. Різання Процес різання заготовки або відрізання головки матеріалу.

(2) Штампування

Повна назва штампування – модельна кухля, яка формується шляхом розміщення нагрітої заготовки в кухлю штампу, закріпленої на щитовному обладнанні штампу.

1. Основний процес кування штампування Процес кування штампів: затемкання, нагрівання, попередня кування, остаточна кування, штампування і з’єднання, обрізка, загартування і відпуск, відстрільний відпал. Часто використовувані процеси включають засмучення, малювання, згинання, штампування та формування.

2. Часто використовуване обладнання для кування штампів Зазвичай використовуване обладнання для кування штампів включає в себе штампувальні молотки, гарячі преси для кування штампів, плоскі кувальні машини та фрикційні преси.

З точки зору непостійки, ковані фланці мають кращу якість і, як правило, виробляються шляхом штампування, з тонкою кристалічну структуру і високою міцністю, і, звичайно, ціна дорожче.

Як литого фланці, так і ковані фланці зазвичай використовуються методами виготовлення фланці, залежно від вимог до міцності деталей, що використовуються. Якщо вимоги не високі, можна також використовувати вивернуте фланці.

(3) Ріжучий фланець

Безпосередньо виріжте фланець з внутрішнім і внутрішнім діаметром і товщиною фланець на середній пластині, а потім обробити болтові отвори і ватерлінію. Фланець, вироблений таким чином, називається зрізаний фланець, а максимальний діаметр цього виду фланець обмежений шириною середньої пластини.

(4) Рулонний фланець

Процес вирізання слайсера з середньої пластини, а потім перекочування його в коло називається прокатом, який в основному використовується при виробництві деяких великих фланців. Після успішної прокатки проводиться зварювання, потім сплющується, а потім обробляються ватерлінія і болтові отвори [6].

Чому обирають нас?

Коли потрібно купити фланець DN 100 в Києві, ми — найкращий джерело. У нашому магазині ви знайдете лише найкращі фланці на ринку. Ми гарантуємо лише найкращі матеріали, що дозволяє нам гарантувати чудову продуктивність і довговічність. На наші фланці поширюється гарантія від виробника, тому ви можете спокійно купувати. Незалежно від розміру та складності вашого проекту, ми можемо надати вам відповідні фланці, щоб забезпечити безперебійну роботу вашої системи.

Чому варто обрати нас для придбання фланців DN 100?

Якісні плоскі фланці від виробника користуються попитом при складанні центральних опалювальних систем, побутових систем опалення, газопроводів, теплових трас, промислових трубопроводів. Виконані фланці плоскі сталеві за ДСТУ, що гарантує повну відповідність заявленим характеристикам та високу якість продукції.

В інтернет-магазині Атланта Сіті ви зможете фланці плоскі сталеві купити в роздріб та під замовлення за найбільш вигідними цінами. Завдяки оперативній доставці по Україні ви зможете уникнути простоїв та швидко виконати всі завдання з комплектації надійного трубопроводу. Отримуйте детальні консультації та оформляйте покупки за телефонами 095-371-40-37, 067-607-26-10, 068-194-97-76, 067-408-62-12 або зв’язавшись з нами електронною поштою zakaz-atlan ukr.net

Переваги фланців DN 100

Конструкційно найпростіші, фланці плоскі сталеві є при цьому популярним та затребуваним елементом, необхідним для з’єднання сталевих труб та обладнання. Завдяки простому та надійному монтажу методом стягування болтами та скріплення зварними швами (внутрішнім та зовнішнім), плоский фланець від виробника застосовується у складанні трубопроводів різного діаметру, як цивільного, так і промислового призначення.
Такі сполучні елементи можуть експлуатуватися в найжорсткіших умовах, при температурі від -70 до +300 градусів С та тиску від 0,1 до 2,5 МПа, що суттєво розширює монтажні можливості. В інтернет-магазині Атланта Сіті ви отримуєте можливість купити фланець плоский ГОСТ стандарту від виробника за найвигіднішими цінами в Україні.

Приходьте та перегляньте наш вибір сьогодні.